Poděkování voličům

Vážení spoluobčané,

děkujeme Vám za podporu v letošních komunálních volbách. Díky Vašim hlasům jsme získali pět mandátů do zastupitelstva Slavkova pro období 2010 – 2014. Zvoleni byli

 • Petr Kostík
 • Jiří Matyáš
 • Michal Boudný
 • Zdeněk Pavlík
 • Jaromír Pytela

Jsme si vědomi toho, že výsledky voleb a získané mandáty nás zavazují k práci pro město a jeho obyvatele. Budeme Vás informovat o činnosti našich zástupců a o plnění volebního programu.

(foto: MF Dnes)

Časopis Demokrat říjen/2010

Nabízíme ke stažení říjnové vydání časopisu Demokrat.
Z obsahu:

 • Úvodní poděkování Mgr. Bohuslava Sobotky
 • Informace o rozvoji Slavkova – autor Mgr. Petr Kostík
 • Volební program a kandidátka pro komunální volby 2010

Časopis Demokrat ke stažení (pdf; 2,6 MB)

O setkání s voliči byl velký zájem!

Několika fotografiemi se vracíme k setkání našich kandidátů s voliči, které proběhlo na Palackého náměstí 11. října 2010 odpoledne.

K dobré pohodě za krásného podzimního počasí zahrála country kapela, lovecký guláš připravený mistrem kuchařem Eduardem Andrlou neměl chybu, děti se vyřádily ve skákacím hradu a ty nejmenší měly velkou radost z nafukovacích balonků.  Podpořit nás a diskutovat s občany přijeli také poslanec Bohuslav Sobotka a senátor Ivo Bárek.

Získali jsme od Vás další cenné pohledy na radosti a starosti života obyvatel Slavkova. Děkujeme všem účastníkům setkání za vyjádření podpory. Vaše požadavky budeme prosazovat v další práci pro město Slavkov u Brna.

Volební program ČSSD Slavkov pro komunální volby 2010

Vážení občané, v článku naleznete volební program rozdělený dle významných oblastí života a činností v našem městě. Důraz je kladen na oblasti školství, zdravotnictví a sociálních služeb služby, kultury a sportu, cestovního ruchu, na městskou infrastrukturu, životní prostředí, ekonomiku města a jím zřízených organizací, bydlení, podporu podnikání i na další důležité oblasti.

Celý článek »

Kandidáti ČSSD pro volby do zastupitelstva

Kandidáti za ČSSD pro volby do zastupitelstva Slavkova u Brna 2010:

 1. Mgr. Petr Kostík, 59 let, ředitel, člen ČSSD
 2. Michal Boudný, 31 let, zahraniční obchod, člen ČSSD
 3. Bc. Zdeněk Pavlík, 56 let, radní Jihomoravského kraje, člen ČSSD
 4. Ing. Jiří Matyáš, 54 let, ekonom, bez politické příslušnosti
 5. Vendula Andrlová, 28 let, podnikatelka, členka ČSSD
 6. Mgr. Jaromír Pytela, 63 let, učitel, člen ČSSD
 7. Josef Novoměstský, 62 let, podnikatel, člen ČSSD
 8. Dušan Zelinka, 60 let, podnikatel, bez politické příslušnosti
 9. Emil Kulhánek, 61 let, podnikatel, bez politické příslušnosti
 10. Hana Severinová, 24 let, technik, členka ČSSD
 11. Jan Hudec, 64 let, technik, člen ČSSD
 12. Pavel Loskot, 68 let, technik, bez politické příslušnosti
 13. Tomáš Matula, 36 let, organizační pracovník, člen ČSSD
 14. Vladimír Čučka, 52 let, řidič, člen ČSSD
 15. Vilém Havelka, 62 let, technik, člen ČSSD

Poděkování účastníkům předvolební ankety

Děkujeme všem občanům, kteří odpověděli v rámci předvolební ankety ČSSD ve Slavkově u Brna. Vaše názory a náměty jsme zapracovali do našeho volebního programu.

Pozvánka na předvolební setkání

Vážení spoluobčané,

zveme Vás na předvolební setkání s kandidáty ČSSD do letošních komunálních voleb. Proběhne v pondělí 11.10.2010 od 14,30 hodin na Palackého náměstí ve Slavkově u Brna. Rádi s Vámi budeme diskutovat o našem volebním programu a o řešení Vašich potřeb a požadavků na spokojený život v našem městě.

Setkání se zúčastní i poslanec Parlamentu České republiky Mgr. Bohuslav Sobotka. Nebude chybět ani občerstvení a zábavný program, pro děti bude připraven skákací hrad.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kandidáti za ČSSD

Pozvánka k volbám do zastupitelstva města

Ve dnech 15.-16. října 2010 proběhnou komunální volby do zastupitelstva Města Slavkov u Brna. Využijte své právo a přijděte zvolit své zástupce do vedení města na další čtyři roky.

Volební systém do obecních zastupitelstev patří k nejsložitějším, pokud se týká přepočtu hlasů a mandátů v případě volby jednotlivých uchazečů napříč kandidátními soupiskami. Proto – pokud se rozhodnete podpořit kandidáty za Českou stranu sociálně demokratickou – označte prosím soupisku křížkem vedle názvu naší kandidátky. Pro lepší orientaci – naše kandidátka má vylosováno číslo 3.

Děkujeme Vám předem za Vaši důvěru.

Dětský den s ČSSD se vydařil!

Poslední prázdninovou neděli, 29.8.2010, uspořádaly slavkovské organizace ČSSD a Mladých sociálních demokratů v pořadí již druhý Dětský den. Na dvě stovky dětí se aktivně zapojily do soutěží a novinku v podobě běhu na gumové dráze si s chutí vyzkoušeli i rodiče.

Největší úspěch však sklidilo malování na obličej – až se některé děti po úpravě své vizáže začaly při pohledu do zrcadla bát samy sebe a zrcadlo muselo být odklizeno. Pět vylosovaných dětí obdrželo stavebnice LEGO, které jim věnoval poslanec za náš okres Mgr. Bohuslav Sobotka.